Віктор Овчарук: «Тернопільська обласна рада відкрита до співпраці та готова сприяти у питаннях попередження і протидії корупції» – ПІДВОЛОЧИСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Віктор Овчарук: «Тернопільська обласна рада відкрита до співпраці та готова сприяти у питаннях попередження і протидії корупції»

На цьому наголосив голова обласної ради під час спільної наради керівників правоохоронних органів з питань стану протидії злочинності та корупції, яка відбулася в прокуратурі Тернопільської області.  У заході взяли участь керівники області та міста,  служби безпеки, фіскальної служби.

Віктор Овчарук окреслив ті кроки, які робить обласна рада у питаннях попередження та протидії корупції. «З метою врегулювання надрокористування та  попередження незаконного використання надрами утворено тимчасову контрольну комісію з вивчення законності надрокористування у Тернопільській області, – зазначив очільник обласної ради. – Активно працюють щодо питань дотримання законності в області та протидії злочинності у різних сферах і постійні депутатські комісії. Їхні засідання є відкритими, про це завчасно повідомляється на сайті обласної ради».

Тернопільська обласна рада зробила значні кроки щодо прозорого використання публічних коштів.  «Депутати прийняли рішення щодо публічного звітування головних розпорядників коштів. Інформація про використання коштів також постійно розміщується на сайті обласної ради у рубриці «Публічні фінанси», – наголосив Віктор Овчарук. – Обласна рада працює відкрито та прозоро. На офіційному сайті, як цього вимагає закон, оприлюднюються усі проекти рішень, рішення сесій, розпорядження голови обласної ради, рішення засідань постійних комісій тощо».

Очільник обласної ради зосередив увагу на тому,  що влада докладатиме максимум зусиль для належної співпраці з усіма правоохоронними органами, адже лише спільна робота дає позитивні результати.

Прокурор області наголосив на важливості координованих зусиль у боротьбі з корупцією та нагадав присутнім, що від успіху боротьби з цим негативним явищем залежить довіра громадян до правоохоронної системи як в області, так і в державі.

Учасники наради визначили низку заходів, спрямованих на покращення стану протидії злочинності і корупції в області.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*