В Кременецькому центрі зайнятості провели міні-ярмарок вакансій – ПІДВОЛОЧИСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

В Кременецькому центрі зайнятості провели міні-ярмарок вакансій

Кременецький центр зайнятості співпрацює з приватним  підприємцем   Миколою Туревичем  з 2008 року. Протягом своєї діяльності приватний підприємець користується  послугами служби зайнятості,  є активним учасником  семінарів з роботодавцями. У роботодавця виникла потреба у робітниках і особистий консультант роботодавця запропонував Миколі Туревичу   скористатися  послугою ЦЗ у проведені міні-ярмарки вакансій, пише Кременецьке Інформаційне Бюро.  Учасників заходу приватний підприємець Микола Туревич ознайомив із  умовами праці, режимом роботи та заробітною платою.

Крім цього, учасники одержали кваліфіковані консультації від спеціалістів РЦЗ, які ознайомили їх з ситуацією на ринку праці, надали роз’яснення з  питань зайнятості, соціальних послуг клієнтам служби зайнятості, легалізації трудової діяльності.

З кожним із присутніх було проведено  анкетування  та індивідуальну співбесіду, а також роботодавець запропонував присутнім ознайомитися більш детально з умовами праці безпосередньо на робочому місці.

По закінченню  даного заходу роботодавець попередньо підібрав з числа безробітних одну кандидатуру  для подальшого працевлаштування.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*