У Підволочиську скасували пільги для міліціонерів – ПІДВОЛОЧИСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

У Підволочиську скасували пільги для міліціонерів

Управління праці та соціального захисту населення Підволочиської райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до пунктів 1 та 5 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про національну поліцію» з 7 листопада 2015 року втратив чинність Закон України «Про міліцію».

Особи, які мали право на пільги згідно із Законом України «Про міліцію»: звільнені із служби за віком, хворобою або вислугою років працівники міліції, особи начальницького складу податкової міліції; особи  рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої служби; діти (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої служби, загиблих або померлих у зв’язку з виконанням службових обов’язків, непрацездатні члени сімей, які перебували на утриманні, з 07.11.2015 року втратили право на пільги.

Особи, які втратили право на пільги, можуть звертатися за призначенням житлової субсидії.

За більш детальною інформацією звертатися в управління праці та соціального захисту населення Підволочиької райдержадміністрації за адресою: вул. Лисенка, 2 або за телефоном 21282.

Підволочиська РДА

Leave a comment

Your email address will not be published.


*