Рятувальники провели профілактичний рейд по житловому сектору

За статистикою, у більшості випадків причинами пожеж стають: необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електроустановок, печей, теплогенеруючих агрегатів й установок газового обладнання. З метою запобігання виникнення надзвичайних подій та загибелі й травмування людей рятувальники продовжують проводити профілактичні роз’яснювальні бесіди з громадянами.

Так, 26 лютого  фахівці Служби порятунку «101» провели рейд по житловому сектору у селі Кошляки. До рейду було залучено і представників Територіального центру по обслуговуванню одиноких пристарілих людей.

Під час профілактичних бесід рятувальники розповідали людям про правила пожежної безпеки, наголошували, що необхідно уважно слідкувати за станом електромереж, обігрівальними приладами, а також не палити у ліжку, адже, згідно зі  статистикою пожеж, із усієї кількості осіб, котрі загинули від необережного поводження з вогнем, більшу частину становлять саме ті громадяни, які палили в ліжку, часто перебуваючи у нетверезому стані.

Фахівці Служби порятунку «101» надавали рекомендації мешканцям будинків, як убезпечити оселю від небажаних наслідків неконтрольованої вогняної стихії. «Піч повинна бути вибілена, адже за часів її експлуатації у димоході утворюються тріщини, через які виходить дим. Якщо піч вибілена, то відразу ж на ній видно чорні місця, які необхідно замазувати спеціальним будівельним розчином» – наголошували рятувальники.

 

Аби люди пам’ятали та дотримувалися елементарних правил пожежної безпеки, рятувальники вручали пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки й алгоритмом дій в екстрених випадках.

Прес служба У ДСНС у області

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*