Найбільше коштів на розвиток тваринництва отримала Тернопільщина – ПІДВОЛОЧИСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Найбільше коштів на розвиток тваринництва отримала Тернопільщина

Сотні селянських господарств області, які працюють у галузі тваринництва, вже отримали суттєву фінансову підтримку з боку держави. Зокрема, це особисті селянські господарства, які утримують молодняк великої рогатої худоби. Про особливості й умови надання вказаної допомоги, а також скільки господарств на теренах області вже отримали кошти, розповідає виконувач обов’язків директора департаменту АПК Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Стахів.

«На сьогоднішній день 597 сільських господарств області вже встигли отримати фінансову допомогу держави на загальну суму 1,1 млн. грн. Власники корів до 5 травня поточного року подали відповідні документи у сільську раду. Це перший транш. Другий стартує з 5 вересня, а третій — з 5 грудня», — повідомив Володимир Стахів.

Якщо на отримання молодняка великої рогатої худоби для всіх областей України було виділено 6,7 млн. грн., то 16% від загальної суми отримала Тернопільщина. Отож, на нашу область асигнована найбільша сума фінансової підтримки з державного бюджету. За словами Володимира Стахіва, цьому, зокрема, сприяло те, що належним чином спрацювали  сільські голови, проводячи активну роз’яснювальну роботу.

Щоб отримати фінансову допомогу під час двох наступних траншів, селянські господарства, утримуючі молодняк великої рогатої худоби, мають подати відповідний пакет документів до сільської ради. А саме: копію паспорта й ідентифікаційного коду громадянина, копію паспорта тварини, а також копію розрахункового карткового рахунку, на який перераховуватимуться кошти.

«Звертаю увагу на те, що власники селянських господарств, у яких утримуються телята 12-ти місячного віку, повинні терміново здати всі необхідні документи, щоб отримати відшкодування у розмірі 2,5 тис. грн. Коли тварині мине 13-тий місяць, її господар втратить право на отримання вказаної компенсації», — наголошує Володимир Стахів.

Що стосується сільськогосподарських підприємств-юридичних осіб,  на теренах області вже 29 таких подали всі необхідні документи безпосередньо у Мінагрополітики для отримання дотації. Відтак за утримання 9,8 тисячі корів надана фінансова допомога на загальну суму 7,6 млн. грн. (750 грн. за одну корову). Другий транш передбачається в другому півріччі поточного року.

Також важливою складовою у підтримці держави сільського виробництва є Програма відшкодування вартості придбаної сільськогосподарської техніки, підкреслив Володимир Стахів. Станом на 1 травня підприємства Тернопільщини придбали 46 одиниць техніки й обладнання вітчизняного виробництва, вартість якого — понад 20 млн. грн. З державного бюджету  їм відшкодовано 4,2 млн. грн. Варто зазначити, сільськогосподарським підприємствам відшкодовуються 25% від вартості придбаної техніки, а фермерським господарствам — 40 %.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*