Луценко: Прізвище кандидата в прем’єри буде озвучено після заяви Яценюка про відставку – ПІДВОЛОЧИСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Луценко: Прізвище кандидата в прем’єри буде озвучено після заяви Яценюка про відставку

Прізвище кандидата в прем’єри буде озвучена після заяви прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка про відставку. Про це під час спілкування з журналістами сказав Юрій Луценко.

“Як тільки звільниться посада, будуть оголошені прізвища… Тому що безглуздо по відношенню до людини, висувати її кандидатуру на посаду, яка не є вакантною”, – заявив Луценко.

“Арсеній Петрович постійно наполягає, щоб хтось узяв відповідальність за оновлення уряду, все дуже просто, він бере аркуш паперу і пише заяву на ім’я голови ВР, де його найняли на роботу, і пише, що у зв’язку з відсутністю підтримки більшості парламенту , він складає з себе повноваження. Після цього, безумовно, парламентська більшість знайде кандидатуру, одну з них готовий запропонувати “Блок Петра Порошенка”, – зазначив він.

За його словами, його фракція переконана в тому, що наступний склад уряду має бути технокартичним, а наступний прем’єр має самостійно сформувати уряд «з числа позапартійних професіоналів».

«Фракція ще не визначалася з кандидатурою наступного прем’єра, але готова буде запропонувати її разом із програмою в момент, коли це стане актуально», – пояснив Юрій Луценко.

Він також припустив, що в разі, коли прем’єр не подасть заяву про звільнення, парламент може розглянути вже внесену постанову про його персональну відставку.

«Ставлячись із повагою до самого прем’єра, до того, що йому вдалося зробити, маючи повагу до членів Кабміну, найкращим виходом із ситуації вважаю його самостійне рішення. Ніхто з нас ніде не має вічних посад. Треба лише пам’ятати, що ми служимо Україні, а не Україна служать нам», – підсумував політик.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*